PSK SPARTAK SUBOTICA Blog

VIII. Etapa FGTV

I tako u protekle tri godine PSK Spartak je po drugi put obišao FGT.Danas po vetrovitom ali sunčanom vremenu obišli smo i završnu etapu.Bravo za nas 🙂     

SRETNA GODISNJICA :)

Za par dana nam je godisnjica, Planinarski sportski klub “Spartak” Subotica, punoletnost, 15. 11. 2001. pa bi svima clanovima sadasnjim i bivsim cestitao na dobrom druzenju i osvojenim mnogim vrhovima,...