IZVEŠTAJ O TAKMIČENJU: Sportski penjači PSK „Spartak“ Subotica uspešni na Državnom prvenstvu u sportskom penjanju na prirodnoj steni

U subotu, 25.05.2024. u Užicu održalo se 1. kolo Državnog prvenstva u sportskom penjanju na prirodnoj steni. Sportski penjači PSK „Spartak“ Subotica su i ovog puta bili veoma uspešni i svi su završili na postolju. Adam Medđeši, Damjan Rapić i Nora Bognar su u svojim kategorijama osvojili prvo mesto, Kira Rafai je osvojila drugo mesto, a Maskim Purlija i Aron Tot su zauzeli treće mesto.

A szabadkai Spartak Hegymászó  Sportklub versenyzői ismét sikeresek voltak az Országos Bajnokság 1. fordulójában természetes szilklán való mászásban.
Szombaton, 2024.05.25-én Užiceben megtartották az Országos Sportmászó Bajnokság 1. fordulóját természetes sziklán. A szabadkai Spartak Hegymászó  Sportklub versenyzői ismét sikeresek voltak, és minden versenyző dobogós helyezést ért el. Medgyesi Ádám, Damjan Rapić és Bognár Nóra a saját kategóriájukban első helyezést értek el, Raffai Kira második helyezett, Maksim Purlija és Tóth Áron harmadik helyezettek lettek.