U subotu 06.06. i u nedelju 07.06.2026. PSK „Spartak” je organizovao redovnu aktivnost pešačenja „Rekreativnu šetnju zdravlja” – subotom-nedeljom.
U subotu pešačili smo od Kelebije Opštine do Majdana i nazad, prešli 10 km. Uz učešće 13 planinara akciju vodio Cindel Pap László.

U nedelju pešačili smo u šumi na Makovoj sedmici i prešli 8,5 km. Uz učešće 3 planinara akciju vodio István Nagy.
