- U 23.06.2021. održana je Redovna Šetnja zdravlja sredom.
Pešačilo se od okretišta Makova Sedmica, do Šištaka, i odatle se, uživajući u prijatnim mirisima i svežini Hrastovače vratili nazad do okretnice. Učesnika je bilo 6, prešli smo 9km za 2 i po sata.
Akciju je vodio Ištvan Prosinger.
